Diğer Haberler

Jorge Jesus biletini kesti!

Asist Analiz kanalının ‘Yüz yüze’ programında yaptığı çarpıcı açıklamalarla dikkat çeken Volkan Demir, Fenerbahçe’deki iki ayrılığı kamuoyuna duyurdu.

Fenerbahçe’nin orta saha oyuncusu Arao’nun artık takımda oynatılmadığını belirten Demir, Pedro’nun yerine ise kesin bir transferin yapılacağını vurguladı. Sezon sonunda Pedro’nun yerine bir oyuncu alınması gerektiğini ifade eden Demir, teknik direktör Samet Akaydın’ın ise iyi niyetli olduğunu düşündüğünü ifade etti. Türk topraklarında yetişen ve 10 yıldır Türkiye liglerinde forma giyen Samet Akaydın’ın Ocak ayına kadar başka bir kulüp tarafından istenmediğini sorguladı.

Fenerbahçe’nin Portekizli teknik direktörü Jorge Jesus’un ise sadece 3 ayda Samet Akaydın’ı istediğini ve sezon sonunda yerine yeni bir oyuncu alınacağını belirten Demir, sezon başından beri takımın plansızlık yaşadığını ve bu durumun Fenerbahçe’nin en büyük sorunu olduğunu vurguladı. Flamengo’dan Gustavo, Luan ve Lincoln gibi tanıdığı oyuncuların transfer edildiğini ancak takımın oyununda herhangi bir gelişme olup olmadığını sorgulayan Demir, Ali Koç’un da “Jorge Jesus 4-5 oyuncu istedi” diyerek 15 transfer yapmasına rağmen başkanın başarısızlığının sezon faturasının ilk olarak kendisine yazılamayacağını belirtti. Gustavo’nun Flamengo’dan başkanın getirmediğini, tamamen Jorge Jesus’un isteği üzerine Ali Koç tarafından transfer edildiğini ifade etti. Transfer konusunun teknik direktöre bırakılmayacak kadar önemli olduğunu da vurguladı.

Volkan Demir’in yaptığı bu açıklamalar, Fenerbahçe’nin transfer politikası ve teknik direktörlük konusundaki eleştirileri gündeme taşıdı ve taraftarlar arasında büyük yankı uyandırdı. Fenerbahçe’nin önümüzdeki dönemdeki kadro yapısının ve transfer politikasının nasıl şekilleneceği ise merak konusu olarak takip edilmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu