Diğer Haberler

Jorge Jesus Fatih Karagümrük’e 5 attı hesap Ahmet Nur Çebi’ye çıktı!

Süper Lig’in 9.hafta maçında sahasında Karagümrük’le karşılaşan ve dişli rakibi karşısında ölüp ölüp dirilen Fenerbahçe’de atılan 5 golün sevinci yaşanırken, 90 dakikanın ardından Ahmet Nur Çebi hakkında yapılan yorumlar Beşiktaş cephesinde şok etkisi yarattı.

Erman Toroğlu, A Spor’de Fenerbahçe – Karagümrük maçını yorumladı.

“Fenerbahçe’ye Karagümrük de aynı şekilde cevap verince böyle bir sonuç çıktı. Ben Karagümrük takımını da çok beğendim. Çok fazla seyretmiyorum açık söyleyeyim ama iyi takımlar. Karşı taraftaki takımın yedek kulübesinden bahsediyorum. Geçen sezon 49 gol atmış. Dans ettiğin takımın yedek kulübesinin attığı gol sayısı bu.”

“Batshuayi gibi bir oyuncuyu Beşiktaş nasıl rakibine verdi aklım almıyor. Attığı gol çok zor bir gol, çok çok iyi bir oyuncu. Elinde çok iyi bir silah var, rakibine veriyorsun!”

“Altay sizin çok maçınızı kurtardı, yapmayın bunu. Bir kaleci hata da yapabilir ama böyle yapınca daha tedirgin edersiniz kaleciyi. Geçen sene Beşiktaş seyircisi Batshuayi’ye yaptı aynısını, istemediler. Pozisyona giriyor değil mi. Kaçırıyor diyorlar, giriyor pozisyona daha ne istiyorsun. Gol kaçabilir, pozisyona girmesi önemli”

“Jesus iyi dersler veriyor. Kadroyu iyi kullanıyor. Ben çok keyif aldım izlerken. 9 gol kim sevmez. Bilet de alsam, yayıncı kuruluştan evimde de izlesem hoşuma giderdi bu maç. Çok fazla pozisyon da vardı”

“3 maç kaybetti mi hemen teknik direktör gitsin diyoruz. Karagümrük böyle oynuyorsa zaten daha ne isteyecek ki. Kadıköy’desin 50 bin kişi var karşında.”

“Sezon sonuna kadar ligin zirvesi çok çekişmeli gidecek, kopmalar olmayacak gibi görünüyor. Sanki yayıncı kuruluş da öyle istiyor gibi geliyor, parantez içinde söyleyeyim de aklımda kalmasın”

“Emre Mor farklı bir oyuncu, kendine has bir oyuncu. Klasik bir oyuncu değil. Ondan öyle bir maçta bir verim alırsın ki anlamazsın. Bugün biraz vitaminsiz oynadı”

“Hücuma kalkarken arkada açık veriyorsun. Bir takım gol atıyorsa kalecinin de faydası vardır, takım gol yiyorsa forvetin de payı vardır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu