Diğer Haberler

Jorge Jesus Fenerbahçe’den iki oyuncuyu alıyor

Fenerbahçe, Süper Lig’i ikinci sırada tamamladığı sezonun ardından transfer hareketliliği yaşıyor. Teknik direktör Jorge Jesus’un Al-Hilal’e transfer olmasının ardından, deneyimli hoca, Fenerbahçe’den iki oyuncuyu istediği iddia ediliyor. Al-Hilal yöneticileri, Jesus’un transfer taleplerini dikkate alarak Fenerbahçe ile görüşme yapacak.

Jorge Jesus’un Suudi Arabistan ekibi Al-Hilal’e imza atması, “Fenerbahçe’den transfer yapar mı?” sorusunu akıllara getirdi. Gözler, Portekizli hocanın isteğiyle Fenerbahçe’ye gelen eski öğrencisi Willian Arao’ya çevrildi.

Brezilyalı oyuncu, Jesus’un vazgeçemediği isimler arasında yer alıyordu. 31 yaşındaki orta saha oyuncusu, geçtiğimiz sezon 45 resmi maçta forma giymiş ve 3295 dakika süre almıştı.

Al-Hilal’in Arao için 5.5 milyon Euro’luk bir teklif yaptığı iddia ediliyor. Ancak Fenerbahçe’nin beklentisi 7.5 milyon Euro seviyesinde. Geçen sezon 51 resmi maça çıkan Rossi de Jorge Jesus’un istek listesinde yer alıyor.

Jorge Jesus, Rossi’nin takımda olmasını istediğini belirtmiş ve bu transferin gerçekleşmesini talep etmişti. Fenerbahçe ise Rossi’yi satmayı düşünüyor.

Teknik direktör İsmail Kartal, Arao ve Rossi’ye teklif gelmesi durumunda satılabileceklerini yönetimle paylaştı. Fenerbahçe yönetimi, özellikle Suudi Arabistan’dan gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşıyor.

Fenerbahçe, Jorge Jesus’un talepleri doğrultusunda transfer görüşmelerine hazırlanıyor. Willian Arao ve Rossi’nin Al-Hilal’e transferi konusunda yapılan pazarlıklar ve sonuçları, önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Taraftarlar ve futbolseverler ise bu transfer sürecini dikkatle takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu