Diğer Haberler

Jorge Jesus’un Cezası Açıklandı!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un Alanyaspor maçındaki kırmızı kartı ve Sevilla maçı sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle ceza verdi. Kurul, Portekizli teknik direktöre 1 maç sahalara giriş yasağı ve 26 bin TL para cezası uygularken, Sevilla maçı sonrası yaptığı açıklamalar için de 104 bin TL ceza kesildi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Alanyaspor maçında takımının başında yer alırken, karşılaşmanın 90+2. dakikasında hakeme itiraz ettiği gerekçesiyle kırmızı kart görmüştü. Disiplin kurulu, bu hareketi nedeniyle Jesus’a 1 maç sahalara giriş yasağı ve 26 bin TL para cezası verdi.

Ancak, cezalar bununla sınırlı kalmadı. Jesus, Sevilla maçı sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle de cezalandırıldı. Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde Sevilla’ya karşı oynadığı maçta, Jesus’un açıklamaları nedeniyle Disiplin Kurulu, Portekizli teknik direktöre 104 bin TL para cezası verdi.

Bu cezalar, Fenerbahçe’nin önemli bir maçında Jesus’un takımının başında yer alamayacağı anlamına geliyor. Fenerbahçe, Beşiktaş ile oynayacağı derbi maçında Jesus’u sahada göremeyecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu