Diğer Haberler

Jorge Jesus’un Şampiyonluk Planı!

Fenerbahçe takımı, sezonun ilk yarısındaki performansını tekrarlayarak Ankaragücü, Başakşehir, İstanbulspor ve Sivasspor maçlarını kazanarak zirveyi ele geçirmeyi hedefliyor. Takımın teknik direktörü Jorge Jesus ve ekibi, son maçlarda elde ettikleri galibiyetlerle moralleri yükseltmiş durumda.

Başlangıçta istedikleri gibi bir sezon geçirmeyen Fenerbahçe, ilk 4 haftada 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi almıştı. Ancak sonrasında Karagümrük maçıyla başlayan galibiyet serisi, takımın liderliğe yükselmesini sağlamıştı. Ardından Ankaragücü, Başakşehir, İstanbulspor ve Sivasspor’u da mağlup ederek liderliğini sürdürmüştü.

Son zamanlarda takımın performansında bir düşüş yaşanmış olsa da teknik direktör Jorge Jesus, takımın eski formunu yakalaması için ellerinden geleni yapıyor. Jesus, Galatasaray’ın puan kaybı yaşayacağını ve takımının liderliğe yükselerek koltuğunu koruyacağını düşünüyor.

Takımın son maçlarda elde ettiği galibiyetler, takımın moralini yükseltirken liderlik için de umutlarını arttırdı. Eğer Fenerbahçe, sezonun ilk yarısındaki gibi bir performans sergilerse, liderliği yeniden ele geçirmek için şansı olacak. Teknik direktör Jorge Jesus, takımıyla birlikte hedeflerine odaklanmış durumda ve galibiyet serilerine devam etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu