Süper Lig

Kadir Çetinçalı: “Galatasaray, yüksek olasılıkla bayram sonrası açıklayacak”

Galatasaray, yeni sezon öncesi hareketli bir gündemle karşı karşıya. Ajans1905’ten Kadir Çetinçalı, Galatasaray’ın gündemiyle ilgili yaptığı yorumlarla dikkat çekti.

Çetinçalı, Yusuf Demir’in Türk statüsünde oynayacak olmasının bir endişe ve korku yaratmasının saçma olduğunu belirtti. Ayrıca, bir teknik direktörün sadece Galatasaray forması giyen bir oyuncunun saçma bir statüyü savunmasının da anlamsız olduğunu vurguladı.

Dzeko transferine ilişkin olarak Çetinçalı, Galatasaray’ın asla ilgilenmediğini ve medyanın bu haberle ellerinden aldık algısı yaratmaya çalıştığını ifade etti. Ancak bu haberin kimse tarafından ciddiye alınmadığını ve Galatasaray camiasının da üzerinde durmadığını belirtti.

“90 FİRMA İLE GÖRÜŞME VAR”

Sponsorluk anlaşmalarına değinen Çetinçalı, Galatasaray’ın sadece futbol için değil, aynı zamanda basketbol ve voleybol takımlarıyla da sponsorlarla görüşmeler yaptığını ve yaklaşık 90 firma ile temas halinde olduklarını aktardı.

“BAYRAM SONRASI AÇIKLANACAK”

Stadyum sponsorluğu konusunda ise Çetinçalı, Galatasaray’ın büyük olasılıkla bayram sonrasında açıklama yapacağını belirtti. Stadyum sponsorluğunun forma ile aynı olabileceği ya da ayrı bir sponsorluk şeklinde gerçekleşebileceği bilgisini verdi. Galatasaray’ın en karlı durumu tercih edeceğini ve buna göre hareket edeceğini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu