Süper Lig

Kerem Aktürkoğlu Ajax’ın Radarında!

Galatasaray’ın başarılı futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, Hollanda’nın önde gelen kulüplerinden birinin gündemine geldi. Hollanda’nın futbol devi Ajax’ın yönetim kurulu danışmanı Klaas-Jan Huntelaar, çarşamba günü Galatasaray yönetimi ile bir araya gelerek, Kerem Aktürkoğlu için teklif sunacak.

24 yaşındaki kanat oyuncusu Kerem Aktürkoğlu, bu sezon performansını yükselterek Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin radarına girdi. Hollanda’nın ekol kulübü Ajax’ın yönetim kurulu danışmanı Klaas-Jan Huntelaar, Trabzonspor-Beşiktaş maçında Gedson Fernandes’i izlerken, Kerem Aktürkoğlu için de Galatasaray ile görüşme kararı aldı. Huntelaar’ın 15 milyon Euro’luk teklifinin masaya getirilmesi bekleniyor.

Galatasaray yönetimi ise Kerem Aktürkoğlu’nun maaşında düzeltme yapılması talebi sonrası, 20 milyon Euro ve bonuslar içeren karşı teklif ile masaya oturma hazırlığında.

Bu sezon Süper Lig’de oynadığı 26 maçta 8 gol atıp 4 asist yapan Kerem Aktürkoğlu, kupada çıktığı 4 maçta da 1 gol-2 asistlik performans sergiledi. Kerem Aktürkoğlu’nun performansı Avrupa kulüplerinin dikkatini çekerken, transfer söylentileri taraftarlar arasında da heyecan yarattı. Hollanda’nın ekol kulübü Ajax’ın yapacağı teklifin nasıl bir karşılık bulacağı ise merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu