Diğer Haberler

Kim Min-Jae Yuvadan Uçuyor

Yaz transfer döneminde Napoli’ye transfer olmasına rağmen performansıyla adından söz ettirmeye devam eden Kim Min-Jae’nin devre arasında Manchester United’a imza atacağı öne sürüldü.

Vitor Pereira’nın Fenerbahçe’ye kazandırdığı Kim Min-Jae, 2022-23 sezonu öncesi 18 milyon euro bedelle Napoli’ye transfer olmuştu. İtalyan ekibinde kısa sürede gönülleri fetheden Güney Koreli savunmacı, ara transfer döneminde kariyerinin imzasını atmaya hazırlanıyor. Peki Fenerbahçe’nin Kim Min-Jae’nin sonraki satışından pay hakkı var mı?

KİM MİN-JAE KARİYER TRANSFERİNİ YAPIYOR

Fenerbahçe’de kısa sürede gösterdiği performansla adından söz ettiren Kim Min-Jae’nin Tottenham’a transferi direkten dönmüştü. İngiliz ekibinde oyuncuyla ilgili büyük bir pişmanlık yaşanırken, Kim Min-Jae için Manchester United’ın devreye girdiği iddia edildi.

45 MİLYON EUROYA MANCHESTER UNİTED’A

Napoli kariyerine de müthiş bir giriş yapan Kim Min-Jae’nin 45 milyon euroluk serbest kalma bedeliyle Manchester United’a transfer olacağı öne sürüldü. İngiliz basınında yer alan habere göre savunmada problemler yaşayan Manchester United, bu sorunları Kim Min-Jae ile çözecek.

FENERBAHÇE KİM MİN-JAE TRANSFERİNDEN PAY ALACAK MI?

Yaşanan bu transfer gelişmesinin ardından Fenerbahçe’nin Kim Min-Jae’nin sonraki satışından payı olup olmadığı sorusu akıllara geldi. Fenerbahçe, Güney Koreli savunmacının Napoli’ye transferi için KAP’a yaptığı açıklamada böyle bir bilgi geçmedi. Dolayısıyla Fenerbahçe’nin Kim Min-Jae’nin sonraki satışından payı bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu