Diğer Haberler

Kim Min-jae’ye Dev Teklif

Fenerbahçe’nin yükselen değerlerinden biri olan Kim Min-jae’nin talipleri her geçen gün artmaya devam ediyor.

Fenerbahçe ‘ye transfer edildiği günden bu yana farkını ortaya koyan Kim Min-Jae, birçok Avrupa devini peşinden koşturmaya devam ediyor. Kim Min-Jae için son iddia ise İtalyan basınından geldi. Habere göre Napoli, Güney Koreli stoper için devreye girdi.

MONSTER’IN SON TALİBİ NAPOLI

Fenerbahçe’nin sezon başında Vitor Pereira’nın özel isteğiyle transfer ettiği Kim Min-Jae, gösterdiği üstün performansla Sarı-Lacivertlilerde savunmanın lideri oldu. Gelir gelmez kendini fark ettiren Kim Min-Jae için birçok Avrupa devi sıraya girerken, 25 yaşındaki futbolcunun son talibi Napoli oldu.

KIM MIN-JAE’NİN BONSERVİSİNİ DUYURDULAR

İtalyan basınında çıkan habere göre Napoli, Kim Min-Jae için resmi temaslara hazırlanırken, Güney Koreli stoperin bonservis bedeline de haber detayında değinildi. 3 milyon euroya transfer edilen Kim Min-Jae için Fenerbahçe’nin 10-15 milyon euroluk bir bonservisi kabul edeceği bilgisi verildi.

ELJIF ELMAS ÖRNEĞİ

Daha önce Fenerbahçe’den Eljif Elmas’ı 16,2 milyon euro karşılığında kadrosuna katan ve bu transferden oldukça memnun kalan Napoli’nin söz konusu rakamlara rahatlıkla çıkıp transferi bitirebileceği belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu