Süper Lig

Klopp’tan burnu kanayan kaleciye acımasız tepki: Hemen kalene dönmezsen B takıma gidersin!

Liverpool’un başına geçmeden önce Dortmund’da görev yapan Jürgen Klopp’un, bu takımda son derece ihtiraslı antrenmanlar geçirdiği belirtildi.

Aslan’ın eski yıldızı dönüyor!

Galatasaray’dan Sevilla’ya transfer olan Marcao hakkında önemli bir karar alındı. Sevilla’nın Teknik Direktörü Jose Luis Mendilibar, sezon sonunda sportif direktör Monchi’ye Marcao hakkındaki raporunu sundu. El Nacional’de yer alan habere göre, Mendilibar, Marcao için gelen bir teklifin kabul edilmesi yönünde bir tavsiye verdi.

Marcao’nun Barcelona’ya satılan Jules Kounde’nin yerine transfer edildiği belirtilirken, Mendilibar’ın Marcao’nun sık sık sakatlandığını ve sakat olmadığı dönemlerde de formunun yetersiz olduğunu ifade ettiği bildirildi.

Teknik direktörün raporu doğrultusunda Marcao’nun takımdan ayrılması yönünde bir karar alındığı aktarıldı. Mendilibar, Tanguy Nianzou dışındaki tüm stoperlerin gönderilmesini ve yeni transferler yapılmasını önerdi.

Bu gelişmelerin ardından Marcao’nun Galatasaray’a geri dönebileceği iddiaları ortaya atıldı. Galatasaray yönetiminin, Marcao’nun stoper bölgesinde güç dengesini artırabilecek bir isim olarak görüldüğü ve uygun bir bedelle transferini gerçekleştirmek istediği belirtildi. Ayrıca Nelsson’un da ayrılması durumunda Marcao’nun kadroya katılacağı ifade edildi.

Sevilla’nın 12 milyon euro bonservis bedeli ve bir sonraki satıştan elde edilecek yüzde 10 pay karşılığında Galatasaray’dan transfer ettiği Marcao, bu sezon 11 maçta forma giyme fırsatı buldu.

Marcao’nun geleceği hakkındaki resmi kararın ilerleyen süreçte açıklanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu