Diğer Haberler

Lig’deki takımı UEFA Kupası’na götüren Alman, Liverpool’un yeni sportif direktörü oldu

Transfer dönemini hareketli geçirmesi beklenen İngiliz ekibi, Jürgen Klopp tarafından çok akıllı biri olarak nitelendirilen Schamdtke ile anlaştı.

FERDİ KADIOĞLU VE ARDA GÜLER KARARI!

Fenerbahçe’nin teknik direktörü Jorge Jesus, Arda Güler ve Ferdi Kadıoğlu için bir rapor hazırladı ve bu oyuncuların takımda kalmasını istediği ortaya çıktı.

Jesus, takımdan ayrılacak oyuncuları belirleyerek, hangi bölgelere ve kaç transfer yapılması gerektiğini içeren bir dosya hazırladı ve bunu başkana sundu.

Arda Güler, Ferdi Kadıoğlu, Attila Szalai, Crespo, Osayi Samuel, İsmail Yüksek ve Rossi gibi isimler için teklif mektupları Fenerbahçe’ye gelmeye başladı.

Yönetim, Jesus’un raporuyla birlikte “Herkesin yeri dolabilir ancak Ferdi ile Arda kalmalı” düşüncesinde olduğunu belirtti.

Ferdi Kadıoğlu’na Ajax, Napoli, Newcastle United; Arda Güler’e ise PSG, Barcelona, Borussia Dortmund gibi büyük kulüplerin ilgisinin olduğu biliniyor.

Yönetim, bu oyuncuları takımda tutmak adına ikna çalışmalarına başladı ve Ferdi ile yeni bir sözleşme imzalayarak Arda Güler’in kalması için bonservis bedeli belirleyecek. Gelen tekliflerde pazarlık payı olmayacak.

Fenerbahçe’nin Ferdi Kadıoğlu için talep ettiği rakamın 20 milyon Euro olduğu ve bu fiyatın altında bir satışa izin verilmeyeceği belirtiliyor.

Arda Güler için de aynı görüşün geçerli olduğu ve Fenerbahçe’nin 20 milyon Euro’nun altındaki teklifleri kabul etmeyeceği ifade ediliyor.

Fenerbahçe, gelecek sezon için kadrosunu güçlendirmeyi hedeflerken, Jorge Jesus’un raporuyla Arda Güler ve Ferdi Kadıoğlu’nun takımda kalmasını planlıyor. Bu oyuncuların geleceğiyle ilgili gelen tekliflerin takip edilmesi ve mümkün olan en iyi şartlarda transferin gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu