Süper Lig

Lucas Torreira’dan veda gibi paylaşım!

Galatasaray’da önemli bir rol oynayan Lucas Torreira’nın sosyal medyada yaptığı bir paylaşım büyük tartışmalara yol açmıştı. Veda niteliği taşıyan bir fotoğraf paylaşan Torreira’nın bu hareketine menajeri tarafından açıklama geldi.

Lazio’nun ilgisini çeken Torreira, sosyal medya hesabından uçak ve İtalya bayrağı ifadeleri kullanarak yaptığı paylaşım ile takipçilerin kafasını karıştırmıştı.

Lucas Torreira’nın menajeri, “Şu anda görüşmeler durmuş durumda. Lazio, B planına yöneldi ve Galatasaray henüz Lucas Torreira’yı satışa çıkarmış değil. Herkesi memnun edecek bir teklif gelirse transfer gerçekleşebilir, ancak Lazio şu anda B planına yönelmiş durumda ve herhangi bir problem yok” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu açıklamayla birlikte, Lucas Torreira’nın Galatasaray’dan ayrılması için herhangi bir satış sürecinin başlatılmadığı ve kulübün henüz transfer konusunda kesin bir karar vermediği anlaşılıyor. Menajer, Lazio’nun şu anda alternatif planlarına odaklandığını ve görüşmelerin durduğunu ifade etti.

Lucas Torreira’nın sosyal medyada yaptığı paylaşımın ardından ortaya çıkan spekülasyonlar, şu an için gerçeklik kazanmamış gibi görünüyor. Galatasaray yönetimi, Torreira’nın geleceği konusunda memnuniyetle kabul edilecek bir teklif gelmesi durumunda transferi değerlendirecektir. Ancak şu an için herhangi bir transfer sorunu veya olumsuz bir durum bulunmuyor.

Torreira’nın durumu ve geleceği hala belirsizliğini korurken, taraftarlar ve futbolseverler, oyuncunun kariyerindeki sonraki adımlarını merakla beklemeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu