Süper Lig

Mehmet Demirkol: “Ben cesaret edemezdim, Erden Timur’a hakkını vermek lazım”

Galatasaray’daki futbolcuların etkileyici performansı, Avrupa’daki takımların dikkatini çekiyor ve transfer tekliflerinin artmasına neden oluyor.

Socrates Dergi’nin yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Demirkol’un sözleri şu şekildedir:

“HERKESE TRANSFER İÇİN GELEBİLİRLER”

“Torreira’yı kim transfer etmek istese şaşırmam. Herkes isteyebilir. Zaten Arsenal gibi büyük bir kulüpte oynamışlığı var.”

“KİME GELİRLERSE ŞAŞIRMAM”

“Kazımcan Karataş son iki haftadır harika bir performans sergiliyor, genç bir oyuncu, onun için teklifler gelebilir. Kerem’e de ilgi olabilir. Yani herhangi bir oyuncuya teklif gelmesi beni şaşırtmaz. Herkes olağanüstü bir oyun sergiliyor. Kime gelirlerse şaşırmam.”

“KRİTİK NOKTA ICARDI”

“En kritik nokta Icardi. Onu almak mümkün mü, nasıl olacak? Maaşını nasıl karşılayacaksınız? Kolay bir durum değil. Çok yüksek maaşlar söz konusu. Daha önce de öyle maaşlar verildi. Sneijder ve Drogba’ya da ödendi, ama o zamanlar doların değeri 3-4 TL civarındaydı, şimdi ise 20 TL. Önümüzdeki hafta neler olacağını bilemiyoruz.”

“ERDEN TİMUR’A HAKKINI VERMEK LAZIM”

“Icardi ilk geldiğinde zihnimde birçok soru işareti vardı. Sezon başında cesaret edemeyebilirdim. Bu konuda Erden Timur’un yeteneğini takdir etmek lazım.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu