Diğer Haberler

Mehmet Demirkol’dan Emre Mor Değerlendirmesi

Galatasaray Konyaspor maçında Fatih Terim’in ilk 11’de şans verdiği Emre Mor’u değerlendiren Mehmet Demirkol, oyuncunun iyi ve kötü yanı hakkında konuştu.

Dortmund ve Celta Vigo’da bir şey öğrenmediğini ve doğal yeteneğinin üstüne katamadığını söyleyen Demirkol, genç oyuncunun ısrarla birşey öğrenmediğini vurguladı. Mehmet Demirkol, sözlerinin devamında şu ifadelere yer verdi:

“Fatih Hoca Emre Mor konusunda biraz hırsının uzağına düşüyor. Emre Mor hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyor ve öğrenmek de istemiyor. Emre Mor inşallah olur ama öğrenmek istemiyor ve ben onu o şekilde yapacağım diyor.

Onun mantalitesini değiştirmek çok zor. Dortmund 1 senede vazgeçti, İspanya’da herkes şaşkın Galatasaray neden aldı diye. Ama Fatih Terim diyor ki ben bu adamdan o gün vaat ettikleriyle Messi’yi çıkarabilirim diyor. Ben bu şansı ona vermek istiyorum diyor. Güzel bir meydan okuma, Fatih Hoca artık duayen teknik direktör ve böyle bir zafer kazanmak istiyor. Şampiyonluk kadar önemlidir böyle zaferler. Ama bu çok riskli, umuyorum olur, umuyorum Fatih Hoca haklıdır.

Başa dön tuşu