Süper Lig

Mehmet Özcan: “Okan Buruk söyledi, yönetim 3 oyuncu için beklemeye geçti”

Galatasaray’a, Zaniolo, Nelsson ve Boey için teklifler gelirken, teknik direktör Okan Buruk’un planı, bu üçlüyü Şampiyonlar Ligi’nin 2. ön eleme turunda kullanmak. Yönetim de maçlarda oyuncuların değerinin artacağı görüşünde.

Galatasaray, tek hedef olarak Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmayı belirledi. Ancak transfer hamlelerine başlarken oyuncu satışı konusunda ağır hareket ediliyor.

G.Saray, Hull City maçının ardından 10 günlük Avusturya kampına gidecek ve bu süre zarfında Kisvarda, A.Wien ve Sturm Graz ile hazırlık maçları yapacak. Sonrasında ise 24-25 Temmuz’da Şampiyonlar Ligi’nin 2. ön eleme turunda mücadele edecek.

Victor Nelsson, Sacha Boey ve Nicolo Zaniolo için teklifler gelirken, yönetim Okan Buruk’un talimatları doğrultusunda ağır hareket ediyor.

Galatasaray, Zalgiris Vilnius – Struga eşleşmesinin galibiyle 1. turu geçmek için mücadele edecek ve bu maçlarda üç oyuncusunu da kullanarak turu geçmeyi ve değerlerini artırmayı hedefliyor.

Yönetim, bu oyunculara gelen teklifleri daha da yükselterek “tok satıcı” olarak adlandırılmak istiyor ve 2. turu geçtikten sonra yeniden değerlendirme yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu