Diğer Haberler

Miha Zajc Transferinde Düğüm Çözüldü!

Fenerbahçe, iç transferdeki planları doğrultusunda iki önemli isimle daha sözleşme imzaladı. Altay Bayındır’ın ardından Miha Zajc ile de prensip anlaşmasına varıldı.

Sarı-lacivertli takım, ligde şampiyonluk mücadelesi verirken, takımın önemli isimlerinin sözleşmelerini yenilemek için yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Uzun zamandır görüşmelerde bulunduğu Altay Bayındır ile sözleşme yenileme konusunda anlaşma sağlayan Fenerbahçe, aynı şekilde Zajc ile de anlaşma sağladı. Zajc’ın sözleşmesi sezon sonunda sona eriyordu ve Beşiktaş ve Trabzonspor gibi takımların transfer listesinde yer alıyordu. Ancak Zajc, İstanbul’da mutlu olduğunu belirterek menajerinden Fenerbahçe ile anlaşma sağlamalarını istemişti.

Bu talep üzerine Fenerbahçe, Zajc’ın istediği rakam ve sözleşme süresine uygun bir teklifte bulundu. Tüm pürüzlerin giderilmesinin ardından, Zajc ile yeni bir anlaşma sağlandı.

Fenerbahçe’nin teknik direktörü Jorge Jesus, Zajc’ın takım içindeki uyumunu ve karakterini öven bir rapor sunarak takım yönetimine destek verdi. Bu etkenlerin de etkisiyle, taraflar arasında anlaşma sağlandı ve Zajc ile prensip anlaşmasına varıldı.

Zajc, bu sezon Fenerbahçe formasıyla 24 maçta yer almış, 3 gol ve 2 asistlik bir performans sergilemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu