Diğer Haberler

MİLLİ FUTBOLCU’DAN BOZTEPE’DE MUTLULUK POZU

Milli Futbolcudan Boztepe pozu. Ordu’dan vazgeçemeyen Milli Futbolcu Emre Çolak, şimdi de ailesiyle birlikte Boztepe’den takipçilerine fotoğraf paylaştı.

Fenerbahçe’nin yıldızına Rusya’dan kanca!

Fenerbahçe’nin sözleşmesi sona erecek olan Miha Zajc için Avrupa kulüpleri arasında yoğun bir talep oluştu. Slovak orta saha oyuncusu, son olarak Rusya’dan bir takımın ilgisini çekti. Miha Zajc’ın, kendisine talip olan Rus kulübüyle transfer görüşmeleri yaptığı ortaya çıktı.

Fenerbahçe’de sözleşmesi sona eren oyuncular arasında bulunan Miha Zajc ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Zenit gibi Rusya Premier Lig takımlarından biri olan Zenit’in, Slovenyalı orta saha oyuncusu Miha Zajc ile görüşmelerde bulunduğu öğrenildi.

Fenerbahçe, Zajc’ın sözleşmesi sona ermesine rağmen henüz yeni bir kontrat imzalamamıştı. Zajc’a İtalyan kulüplerinin de ilgi gösterdiği biliniyor. Slovenyalı oyuncunun durumu önümüzdeki iki hafta içinde netlik kazanacak.

Miha Zajc, 28 yaşında ve 1.78 metre boyunda bir orta saha oyuncusu olarak 2019 yılında Fenerbahçe’ye katılmıştı. Empoli’den transfer edilen Zajc için Fenerbahçe, 3.5 milyon Euro’luk bir bonservis bedeli ödemişti.

Miha Zajc’ın geleceği hakkında yoğun spekülasyonlar yapılırken, Rus kulübü Zenit’in transfer görüşmelerine başlaması, Zajc’ın Avrupa’da da ilgi çekici bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Fenerbahçe’nin Zajc ile olan sözleşme durumu ve oyuncunun geleceği yakın bir zamanda netlik kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu