Diğer Haberler

Mustafa Cengiz Açıkladı; Fatih Terim ile ….

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, son dönemde orta atılan iddialara yanıt verdi.

İşte Mustafa Cengiz’in açıklamaları:

“Biz başarılara, şampiyonluklara odaklanan bir kulübüz. Hocamız Fatih Terim ile aramızda hiçbir sorun yok. Hocamız dünya çapında bir hoca”

“LAĞIM FARELERİ NASIL SALDIRIYOR GÖRÜYORSUNUZ”

“Şer cephelerinin, lağım farelerinin Galatasaray’a nasıl saldırdığını görüyoruz. Galatasaray’ı yıpratmaya çalışmak boşa gayrettir. Buradan size ekmek yok.”

“SAMİMİ OLDUKÇA HER ŞEYİN DÜZELECEĞİNE İNANIYORUZ”

Karşılıklı birbirimizi dinlememiz, anlamamız yeter. Çünkü biz iyi niyetli oldukça, samimi oldukça, açık oldukça her şeyin düzeleceğine inanıyoruz.”

“HOCAMIZIN DA BİZİM DE GÖRDÜĞÜ BU”

“Takımımız maalesef hem Afrika Kupası’ndan, hem diğer kupalardan, hem de zorunlu olarak transferlerin geç yapılmasından ötürü birlikte bir hazırlık dönemi geçirmedi. Şu anda hocamızın da bizim de gördüğü bu.”

“KAYBEDİLMİŞ BİR ŞEY YOK”

“Takımımızın şu anda birinciyle arasındaki puan farkı 1,5 maç. Kaybedilmiş hiçbir şey yok ama maalesef Galatasaray berabere kalınca bir bardak suda yangın kopartılıyor.”

“HERKES VAZİFESİNİ YAPACAK” SÖZLERİ HAKKINDA

Mustafa Cengiz, “Ben herkesin vazifesini yapmasını bekliyorum. Özellikle herkes vazifesini yapacak.” şeklindeki ifadesinin Fatih Terim’e yönelik olduğu iddiaları ile ilgili bir soruyu ise şöyle cevapladı:

“Burada Emlak Konut, Ziraat Bankası ve Denizbank ile yapacağımız görüşmeler var. Yönetimimiz, futbolcu ve teknik heyete mali, idari ve fiziki şartları hazırlamalı. Futbolcular da sahada mücadele etmeli. Onlar da gereğini yapacak. Bunu, kimseyi kırmadan ve hedef almadan herkese söylüyorum. Bu laf kesinlikle sadece hocaya değil. Orada açıkça ‘Lütfen takımlarımız ile hocamıza destek olun ve kenetlenin’ dedim. Buradan mana çıkararak Galatasaray’ı yıpratmaya çalışmak boşuna gayrettir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu