Süper Lig

Nevzat Dindar: “Galatasaray ne Arsenal ne de Dortmund’a benzer!”

Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar, derbi sonrasında yaptığı açıklamada, “Dünyanın sonu değil. Herkes mutlu ve istenen senaryo gerçekleşiyor! Son haftaya kalacaksa da kalsın.

Galatasaray, Fenerbahçe’ye karşı 3 puan geride girse bile mutlu son belli. Karamsarlığa gerek yok” ifadelerini kullandı. Dindar, Galatasaray taraftarlarını umutlandırarak, takımlarının hala şampiyonluğa ulaşabileceğine inandığını belirtti.

“HAYAL KURMAYIN”

Ancak, Dindar aynı zamanda takımın gerçekçi olması gerektiğini de vurguladı. “Galatasaray ne Arsenal ne de Dortmund’a benzer! Hayal kurmayın. Galatasaray’ı bu noktaya nasıl getirdiyse Cumhuriyet’in 100. senesinde şampiyon yapacak isim de bellidir: Okan Buruk… Oyunculara da bugün destek olma zamanı” diyen Dindar, takımın hedeflerini gerçekçi bir şekilde belirlemesi gerektiğinin altını çizdi.

Sonuç olarak, Galatasaray’ın Beşiktaş’a yenilmesi şampiyonluk yarışını daha da çekişmeli hale getirse de takımın hala şansı olduğu düşünülüyor. Nevzat Dindar’ın açıklamaları da takımın moralini yükseltirken aynı zamanda gerçekçi olunması gerektiği konusunda uyarılarda bulundu. Takımın son haftalardaki performansı ve Okan Buruk’un liderliği, Galatasaray taraftarlarının umutlu olmalarına sebep oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu