Süper Lig

Nevzat Dindar: “Yolu açık olsun diyelim, mesela Milan’a giderse farklı bir seviye”

Bu sezon Galatasaray’ın en etkili isimlerinden biri olan Kerem Aktürkoğlu’nun sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınlaması ayrılık iddialarına neden oldu.

Galatasaray, sezonu 52 puanla tamamlarken genç yıldız Kerem Aktürkoğlu’nun yaptığı paylaşım gündem oldu.

KEREM AKTÜRKOĞLU GÜNDEMİ

Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar, A Spor yayınında yıldız isimle ilgili aldığı bilgiyi aktardı.

Dindar’ın açıklamaları şu şekilde:

-AÇIKÇASI AYRILIĞI ÇAĞRIŞTIRIYOR-

“Kerem’in paylaşımından çıkarılan sonuç, ‘Ayrılmak istiyor.’ Kerem’in böyle ucu açık paylaşım yapmasına şaşırdım, enteresan oldu. Özenle seçilmiş ve dikkatle yazılmış. Her noktaya çekilmeye müsait paylaşım. Açıkçası ayrılığı çağrıştırıyor.”

-KENDİSİNİ GELİŞTİRİYOR-

“Zaten önceden öngörüldüğü için bu paylaşım yapıldı. Bir dünya starı olma potansiyelini barındırıyor. Kendisini geliştiriyor. PR konusunda da profesyonel bir ekiple çalışıyor. Kerem’i o yüzden farklı bir kategoriye koyuyorum.”

-YOLU AÇIK OLSUN-

“Kerem Aktürkoğlu’nun yolu açık olsun diyelim. Umarım Türk futbolu ve Galatasaray için doğru bir planlama olur, iyi bir takıma gider. Majör bir lige gidecektir. Lyon da fena bir kulüp değil. Mesela bir Milan olursa farklı bir seviye. Orası çok başka.” ifadelerini kullandı.

KEREM’İN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

“Her şey için teşekküler”
Camiaya teşekkür eden başarılı futbolcu, “Her şeye rağmen inanılmaz desteğinizi hissetmediğim hiçbir an olmadı. Bir futbolcu için Galatasaray forması altında geçen her sezon unutulmazdır. Bu yüzden bu forma ile geçirdiğim her an benim için unutulmaz olacak. Her şey için teşekkürler.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu