Diğer Haberler

Nicolo Zaniolo için dev rakam!

Galatasaray’ın liderliğinde olduğu Süper Lig’in ara transfer döneminde kadrosuna kattığı İtalyan oyuncu Nicolo Zaniolo, devlerin transfer listesine girdi. Serie A ekiplerinden Milan’ın, 23 yaşındaki oyuncuyu transfer etmek için görüşmelerine devam ettiği bildiriliyor.

Zaniolo’nun Galatasaray’daki performansı Milan’ın da dikkatini çekti ve sezon sonunda oyuncuyu kadrosuna katmak istediği belirtiliyor. Galatasaray’ın, Zaniolo için 35 milyon Euro serbest kalma bedeli belirlediği, Milan’ın ise 30 milyon Euro teklif etmeyi planladığı ifade ediliyor.

İtalyan oyuncunun başarılı performansı, Milan’ın yanı sıra Juventus ve Tottenham gibi takımların da dikkatini çekmişti. Ancak Galatasaray, Zaniolo için 35 milyon Euro’luk bir bedel belirlemiş ve oyuncunun takımda kalmasını istediğini açıklamıştı.

Zaniolo, Galatasaray’a transfer olduğu günden bu yana takımın en önemli oyuncularından biri oldu ve özellikle son dönemdeki performansıyla dikkat çekti. Genç oyuncunun Milan’a transfer olup olmayacağı henüz netleşmese de, İtalyan ekibinin Zaniolo’yu yakından takip ettiği biliniyor.

Sonuç olarak, Galatasaray’ın liderliğinde olduğu Süper Lig’de dikkat çeken bir performans sergileyen Nicolo Zaniolo, Serie A ekiplerinden Milan’ın da transfer listesine girdi. Milan’ın, oyuncuyu transfer etmek için görüşmelerine devam ettiği ve sezon sonunda Zaniolo’yu kadrosuna katmak istediği bildiriliyor. Ancak Galatasaray, oyuncu için belirlediği yüksek serbest kalma bedeliyle Zaniolo’yu takımda tutmayı planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu