Diğer Haberler

Orduspor Cahit Erçevik ile kendi sahasında hiç kaybetmedi

Orduspor 1967 Teknik Direktörü Cahit Erçevik performansı ile dikkat çekiyor.

TRANSFERDE İKİNCİ BOMBA BECAO

Fenerbahçe, Ryan Kent ile anlaşmanın ardından ikinci transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Sarı Lacivertliler, Brezilyalı savunmacı Rodrigo Becao için kulübüyle anlaşma aşamasına geldi. İtalyan ekibi Udinese, transfer için 10 milyon Euro talep etmişti. Ancak tarafların bonuslar dahil olmak üzere bonservis bedeli konusunda anlaşması bekleniyor. Eğer bu gerçekleşirse, deneyimli oyuncuyla 4 yıllık bir sözleşme imzalanacak.

Ryan Kent transferinde anlaşma sağlayan Fenerbahçe, şimdi de Rodrigo Becao ile transferde ikinci bir bombayı patlatmayı hedefliyor. Kulüp yönetimi, Becao ve menajeriyle yapılan görüşmeler sonrasında her konuda anlaşma sağlamıştı. Bunun ardından Udinese ile pazarlıklar başlamıştı.

Udinese, gelecek sezon sözleşmesi sona erecek olan Brezilyalı stoperin yeni bir kontrat imzalamadığını duyurarak oyuncunun satılacağını açıklamıştı. Fenerbahçe’nin ilk teklifi 5 milyon Euro oldu, ancak Udinese bu teklife 10 milyon Euro olarak yanıt verdi.

İki kulüp arasında başlangıçta önemli bir fark vardı, ancak pazarlıklar ilerledikçe bu fark kısa sürede azaldı. Fenerbahçe’nin bonuslarla birlikte yaptığı son teklif 7 milyon Euro oldu ve Udinese’nin bu teklife “yeşil ışık” yaktığı öğrenildi.

Şu anda iki kulüp, ödeme planını belirlemek için görüşmelerini sürdürüyor. Fenerbahçe’nin, Udinese ile her konuda anlaşma sağladıktan sonra Rodrigo Becao ile 4 yıllık bir sözleşme imzalayacağı bildirildi. Transferin tamamlanması durumunda, Becao’nun Fenerbahçe savunmasında önemli bir takviye olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu