Diğer Haberler

Ozan Tufan’ın Yerine Dev Transfer

Ozan Tufan ile yollarını ayıran Fenerbahçe, deneyimli futbolcunun yerini yıldız bir isimle doldurmaya hazırlanıyor.

Ozan Tufan ile yollarını ayıran Fenerbahçe, ses getirecek bir transfere imza attı. Sarı-Lacivertliler bir dönem piyasa değeri 30 milyon euroya kadar çıkan orta saha oyuncusunun işini bitirdi. İşte Ozan Tufan’ı unutturacak transferin detayları…

OZAN TUFAN’IN YERİNE MÜTHİŞ TRANSFER

Ozan Tufan’ın yerine orta sahaya ‘tartışılmayacak’ bir transfer yapma hedefinde olan Fenerbahçe sonunda amacına ulaştı. Uzun süredir William Carvalho için Betis ile temasta olan Sarı-Lacivertliler işi bitirdi.

PİYASA DEĞERİ 30 MİLYON EUROYA KADAR ÇIKMIŞTI

Ozan Tufan’ın yanı sıra Luiz Gustavo’yla da ayrılık planları yapan Fenerbahçe, orta sahaya William Carvalho takviyesi yaptı. Bir dönem piyasa değeri 30 milyon euroya kadar çıkan yıldız oyuncu için Real Betis’in inadı kırıldı.

5 MİLYON EUROYA İŞLEM TAMAM

Kapıyı 10 milyon eurodan açıp 8’e inen La Liga ekibi, kıran kırana geçen pazarlıklar sonrası bonuslar dahil 5 milyon euroluk teklifi kabul etti. Fenerbahçe deneyimli orta saha oyuncusuyla yaptığı görüşmelerde de sona geldi.

MAAŞ TAMAM, SORUN BONUSLAR

Fenerbahçe 30 yaşındaki futbolcuyla maaş konusunda anlaşma sağlarken bonuslardaki ufak pürüzlerin de giderilmesinin ardından resmi imzalar atılacak. Son dakika aksiliği çıkmaması halinde William Carvalho gelecek sezon Fenerbahçe’nin başarısı için ter dökecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu