Diğer Haberler

Pınar Karşıyaka’da hedef şampiyonluk

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, basketbol takımlarının Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi play-off finalinde Anadolu Efes ile oynayacakları serinin heyecan verici bir mücadele olacağına inandığını ifade etti. Başkan Büyükkarcı, maçların basketbola yakışacak bir şekilde geçeceğini söyledi.

Fenerbahçe Dzeko’nun peşinde: İlk temas kuruldu!

Fenerbahçe’de heyecanlı bir transfer dönemi yaşanıyor. Yeni sezon için hücum hattını güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, deneyimli golcü Edin Dzeko’yu kadrosuna katma konusunda kararlı. İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio’nun aktardığı habere göre, Fenerbahçe, Inter’in golcüsü Edin Dzeko’yu transfer etmek istiyor.

Haberlere göre Fenerbahçe, Dzeko’ya yıllık net 4 milyon euro teklif etti. İtalyan gazetesi La Repubblica’nın bildirdiğine göre, bu teklifi kabul etmesi durumunda Dzeko, Fenerbahçe’de yıllık 4 milyon euro kazanacak.

Fenerbahçe, Dzeko transferi için oyuncunun menajeri Alessandro Lucci’ye bir teklifte bulundu. Konuşulanlara göre, bu teklifin yaklaşık olarak senelik 4.5 milyon euro civarında olduğu belirtiliyor. Lucci’nin ise 1-2 gün içinde Fenerbahçe’ye geri dönüş yapması bekleniyor.

Fenerbahçe, 37 yaşındaki forvet oyuncusuna iki yıllık bir sözleşme teklif etti. Ancak Dzeko’nun, Şampiyonlar Ligi finalinden sonra teklife yanıt vereceği söyleniyor. Dzeko’nun sözleşmesi 30 Haziran’da Inter ile sona eriyor ve henüz takımından sözleşme yenileme teklifi almadığı belirtiliyor. Haberlerde, tecrübeli golcünün öncelikli olarak Inter’de kalmak istediği vurgulanıyor.

Fenerbahçe yönetimi, Edin Dzeko’nun yanıtını beklerken transfer görüşmelerini sürdürmeye devam ediyor. Eğer transfer gerçekleşirse, Fenerbahçe’nin hücum gücü önemli ölçüde artacak ve Dzeko’nun deneyimi takıma büyük katkı sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu