Diğer Haberler

Quaresma, Fikret Orman Hakkında Konuştu

Bu sezon hazırlık kampında takımla birlikte çalışan hatta ligin ilk haftasında forma giyen Ricardo Quaresma, sürpriz bir şekilde takımdan gönderilmişti.

Abdullah Avcı’nın kadro planlaması arasında yer almasına rağmen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yaşadığı sorun nedeniyle kadro dışı bırakılan ve gönderilmesi karar verilen Ricardo Quaresma, Kasımpaşa’ya transfer olmuştu.

Kasımpaşa Ankaragücü maçından sonra önemli açıklamalarda bulunan Ricardo Quaresma, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Aslında çok fazla konuşacak bir şey yok. Herkesin bildiği gibi Beşiktaş başkanı beni istemediği için Beşiktaş’tan ayrıldım. Beşiktaş’ta çalışanlara ve orada bulunduğum süre boyunca beni destekleyen taraftarların hepsine çok teşekkür ediyorum. Şimdi artık Kasımpaşalıyım. Kasımpaşa için mücadele etme zamanı. Dediğim gibi Beşiktaşlı taraftarlara, başkan hariç çünkü başkan artık benim için olmayan birisi, orada çalışan herkese bana gösterdikleri sevgi için çok teşekkür ediyorum. Beşiktaş her zaman kalbimde olacak.””

Başa dön tuşu