Diğer Haberler

Real Madrid forvetini açıkladı

Real Madrid Kulübü, İspanyol forvet Jose Luis Mato San Martin, bilinen adıyla “Joselu” ile 1 yıllık kiralama sözleşmesi imzaladı.

Yeni transfer İstanbul’a geliyor! Tarih belli oldu…

Fenerbahçe, Bosna Hersekli golcü Edin Dzeko’nun İstanbul’a gelerek sözleşme imzalamasını beklemektedir. Sarı-lacivertli yönetim, Inter ile sözleşmesi sona eren Dzeko’nun menajeri Alessandro Lucci ile temaslarını, oyuncunun milli takımda bulunduğu süre boyunca aralıksız sürdürmüştür.

Menajer Lucci ile geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Fenerbahçe arasındaki görüşmeler olumlu bir şekilde gerçekleşmiştir. Toplantı, 3 saat boyunca sürmüş ve menajer, “Sizin için Arabistan’dan gelen teklifi reddettik” diyerek sarı-lacivertli kulübü tercih ettiklerini belirtmiştir. Bu kritik ifadeyle birlikte, fiyatı biraz daha artırmak amacıyla bonuslar da dahil edilmiştir.

Fenerbahçe, 37 yaşındaki Dzeko’ya Inter’de son olarak aldığı yıllık 5 milyon Euro net maaş ödemesi yapacak ve ayrıca 2 milyon Euro imza parası verecektir. Süper Lig’de şampiyonluk ve Avrupa’da başarıya dayalı primler ise henüz netleştirilmeyi bekleyen konular arasındadır.

Kamp Sonrası İstanbul’a Gelecek!

Bosna Hersek Milli Takımı, bugün Lüksemburg ile yapacağı son maçın ardından kampı sona erecektir. Deneyimli golcü, kampın bitimiyle birlikte kısa bir tatil dönemine girecek ancak öncesinde rotası İstanbul olacaktır. Dzeko’nun İstanbul’a gelerek yaşayacağı evi ve şehri görmesi, ardından da 2 yıllık sözleşmeye imza atması beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu