Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’ye Geri Dönüyor

Gelecek sezon planlamasını yapmaya başlayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yeni teknik direktörden yönetim kuruluna kadar birçok değişiklik yapacak.

6 maddede yeni sezon planlaması

  • 1- Yoluna yabancı hoca ile devam edecek olan Fenerbahçe, dünya çapında ünlü bir teknik direktöre takımı emanet edecek.

5 oyuncu satış listesinde

  • 2- Büyük beklentilerle transfer edilen Sosa, Luiz Gustavo, Lemos, Ozan Tufan satış listesine konacak. Gökhan Gönül ile ilgili kararı ise yeni gelecek olan teknik direktör verecek.

Rıdvan Dilmen’e görev

  • 3- Yeni oluşturmayı planladığı yönetim kurulu listesinde Rıdvan Dilmen’e ilk sırada yazan Başkan Ali Koç, deneyimli ismi ikna etmeye çalışıyor. Öte yandan Rıdvan Dilmen şimdilik bu teklife çok sıcak bakmadığını belirtti. Ama görüşmeler sürüyor.

Emre Belözoğlu ne yapacak?

  • 4- Takıma sportif direktörlük görevi ile gelen ama daha sonra teknik direktör olan Emre Belözoğlu’na sezon sonunda kulüp içinde çok farklı bir görev verilecek.

Kiraya gidecek oyuncular belli

  • 5- Thiam kiraya verilecek isimler arasında ilk sırada yer alıyor. Dğer taraftan Samatta’nın satın alma opsiyonu mecburen kullanılacak ama hemen kiraya verilecek.

Hücum hattına iki takviye

  • 6- Bu sezon golcülerinden istediği verimi alamayan Fenerbahçe, forvet hattını sil baştan değiştirecek. Yaz transfer döneminde 2 tane nokta transfer yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu