Süper Lig

Rıdvan Dilmen’den Ali Koç’a Eleştiri

Yeni Malatyaspor mağlubiyetiyle birlikte iç sahada üst üste 3.kez mağlup olan Fenerbahçe, zirveden ulaşmaya devam ediyor.

Rıdvan Dilmen, maç sonu Fenerbahçe oyuncularında başkanına kadar eleştirilerde bulundu. Dilmen, maç sonu yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

“Fenerbahçe evinde ilk kez üst üste 3 yenilgi aldı. Maşallah, tarihe geçtik. Fenerbahçe’de üst üste içeride 4 mağlubiyet kimse görmedi, yeni nesil hiç görmedi.

Oyuncu duygusaldır, çocuk gibidir. Sosa hep lider oyuncuyken, sen aldın liderliği götürdün. Ne oldu, Sosa gitti. İster 35 olsun, ister 15 yaşında olsun, Pazartesi oynayacağını bilecek. Devrede oyuna giriyor, maça mı giriyorsun, yürüyüşe mi çıkıyorsun… Isınanlara bakıyorum, Novak kakara kikiri yapıyor, burası Fenerbahçe! Emre Belözoğlu, Ali bey, siz hangi takımda oynadığını anlatamadıysanız, birinci suçlu sizlersiniz.

Erol hocanın verdiği demeç, 11 maçta 23 puan verseler kabul etmez miydiniz? Fenerbahçe hocası böyle olmaz, ben kabul etmiyorum, sen et! Öyle diyorsan, demek ki bu maçları normal karşılıyorsun. Bunu bir başarı olarak gösteriyor.

“ALANYA’DA BEN DE YÖNETİRİM”

17 yaşında, 20 yaşında oyuncuyu Alanya’da ben de yönetirim. Büyük takım hocası olmakla, Alanya’da hoca olmak arasında fark vardır. Olmaz demiyorum ama gidişatı uzaklaştırıyor kendini.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu