Süper Lig

Rıdvan Dimen: “Dilediği zaman dünyanın en hızlı adamı oluyor, arkada da gözü var gibi”

Rıdvan Dilmen, TV8,5 kanalında yayınlanan bir programda, İstanbulspor – Galatasaray maçını takip edenleri değerlendirmelerde bulundu.

Dilmen’in yorumları şu şekildeydi:

“ŞAMPİYONLUK YOLU AÇILDI”

“Eğer Fenerbahçe, Trabzonspor karşısında puan kaybederse, Galatasaray Cumartesi günü şampiyonluğunu ilan edebilir. 0-0 beraberlik bile yeterli olacaktır. Zaten Fenerbahçe kaybederse, Galatasaray bu fırsatı kaçırmaz.”

“SABAHA KADAR OYNASA BİLE KAZANIR”

“Karagümrük ve İstanbulspor’un stadı yok. Bu takımlar için büyük bir dezavantaj oluşturuyor. Galatasaray, sabaha kadar bile oynasa İstanbulspor’u yenebilirdi. Muslera’nın en rahat oynadığı maçlardan biriydi. Neredeyse hiç tehlike yaşamadılar. Kasımpaşa’nın galibiyetiyle birlikte İstanbulspor için kolay bir maç olmayacak.”

“ICARDI VE KEREM HARİKA OYNUYOR”

“Galatasaraylı oyuncuların motivasyonu oldukça yüksekti. Icardi ve Kerem muhteşem bir performans sergiledi. Ceza sahası içinde çok yetenekli oyuncular gördüm. Evet, Jardel gibi daha golcü oyuncular vardı, ancak Icardi istediği zaman dünyanın en hızlı oyuncusu olabiliyor. Çok hızlı düşünüyor ve arkada da gözü var gibi. Tam bir ceza sahası forveti. Bütün takım inanılmaz bir oyun sergiledi. Coşkulu bir performans vardı.”

Rıdvan Dilmen’in bu yorumları, Galatasaray’ın İstanbulspor karşısındaki etkileyici galibiyetini ve şampiyonluk şansını değerlendiren görüşlerini yansıtıyor. Galatasaraylı oyuncuların performansından özellikle Icardi ve Kerem’in gösterdiği etkileyici oyunu vurguluyor. Dilmen, Galatasaray’ın şampiyonluk yolunda avantaj elde ettiğine inanıyor ve takımın motivasyonunu övgüyle belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu