Süper Lig

“Sacha Boey, dünyanın en iyisine imza attı”

Galatasaray’da sağ bek oyuncusu Sacha Boey ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Boey, yaz transfer döneminde başka bir takıma transfer olmak için menajerlik şirketini değiştirdi.

YENİ MENAJERLİK ANLAŞMASI

İtalya basınından Fabrizio Romano’nun aktardığı bilgilere göre, Sacha Boey’in muhtemel yaz transferi için CAA Stellar menajerlik şirketiyle anlaşma sağladığı belirtiliyor. Galatasaraylı yöneticilerin de bu hafta İngiliz kulüpleriyle görüşmek üzere Londra’ya gittiği ifade edildi. Bu gelişmelerin ardından Sacha Boey için en olası transfer hedefi olarak Premier Lig gösteriliyor.

CAA Stellar, 1994 yılında Jonathan Barnett ve David Manasseh tarafından kurulmuş ve Forbes tarafından Aralık 2019’da dünyanın en iyi futbol menajerlik şirketi olarak seçilmiştir. Şirketin İngiltere dışında Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İspanya, Portekiz, Fransa, İtalya, İskandinavya, Hollanda ve Güney Amerika’da ofisleri bulunmaktadır.

MUHTEMEL TRANSFER HEDEFİ PREMIER LİG

Galatasaray, Sacha Boey için Arsenal ile temas kurmuş ve pazarlıklara başlamıştır. Kulüp, başarılı oyuncusu için 25 milyon euro bonservis bedeli talep etmektedir.

Bu gelişmeler, Sacha Boey’in geleceğinde önemli bir dönüm noktası olduğunu göstermektedir. Galatasaray yönetimi, Boey’in potansiyelini fark etmiş ve değerini takıma katkı sağlayacak bir bonservis bedeliyle belirlemiştir. Premier Lig’in ilgisini çekmesi, Boey’in yeteneklerinin uluslararası arenada da tanındığını göstermektedir.

Galatasaray taraftarları, Sacha Boey’in takımda kalmasını ve gelecek sezon da formayı giymesini umut ediyor. Ancak, futbol dünyasında transferlerde her zaman belirsizlikler bulunduğundan, Boey’in geleceğiyle ilgili net bir açıklama beklenmektedir. Galatasaray, bu transfer sürecinde en doğru kararı vererek takımın geleceğini güvence altına almayı hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu