Süper Lig

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın Fransa’da almaya hazırlandığı takım

Fransa Ligue 2’ye yükselen USL Dunkerque’nin Samsunspor sahipleri tarafından satın alınabileceği belirtildi.

OKAN BURUK’A 4 YILLIK YENİ SÖZLEŞME

Galatasaray’da, şampiyonluk kutlamaları hızla devam ederken, yönetim aynı zamanda sözleşme pazarlıklarına başlamış durumda. Sarı-kırmızılı yönetim, başarıyı sürdürebilmek adına Okan Buruk ile masaya oturmayı planlıyor.

Kazanılan şampiyonluk sonrasında yönetim, Okan Buruk ile işbirliğini sürdürmek istiyor ve bu istek sarı-kırmızılı camiayı oldukça mutlu etmiş durumda. Okan Buruk’un da Galatasaray’da kalmak istemesi ise sevinçle karşılanıyor.

Gelecek sezon için Galatasaray’la yeni bir sözleşme yapılacak olan Okan Buruk, başlangıçta bir yıllık bir kontrata imza atmıştı. Ancak kulüp başkanı Dursun Özbek, Buruk’a doğrudan 4 yıllık bir sözleşme teklif edecek ve aynı zamanda ücretinde de artış yapacak.

Okan Buruk cephesindeyse bu teklifin doğrudan kabul edileceği ve herhangi bir pazarlık yapılmasına gerek olmadığı öğrenildi. Galatasaray’ın yeni sezon kampını geçtiğimiz yıl olduğu gibi Avusturya’da yapması bekleniyor.

Bu gelişmelerle birlikte Galatasaray camiası, şampiyonluk sevincinin yanı sıra Okan Buruk’un takımda kalacağı haberiyle de coşku yaşamaktadır. Yönetimin bu hamlesi, gelecek sezon için umutların daha da yükseleceği bir atmosferin oluşmasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu