Diğer Haberler

Samsunspor’da O Futbolcular Yolcu

Yılport Samsunspor’da yeni sezon öncesi yeni transferlerle kadroda tamı tamına 43 futbolcu yer alıyor.

Fenerbahçe Nazım Sangare’ye kulüp bulmasını istedi!

Fenerbahçe’nin, sözleşmesi gelecek yıl sona erecek olan Nazım Sangare ile yollarını ayırma kararı aldığı bildirildi. 2020 yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı sağ bek oyuncusuyla ilgili olarak Fenerbahçe yönetimi, oyuncunun kendisine kulüp bulmasını istedi.

29 yaşındaki Nazım Sangare’nin menajeriyle yapılan görüşmeler sonucunda yönetim, oyuncuya “kulüp bul” talimatı verdi. Oyuncunun 2024 yılına kadar süren sözleşmesinden herhangi bir bonservis bedeli talep edilmeyecek.

Nazım Sangare, 2019 yılında Antalyaspor’dan Fenerbahçe’ye 1.75 milyon euro karşılığında transfer edilmişti. Ancak geçtiğimiz sezon sakatlık nedeniyle hiçbir resmi maçta forma giyme fırsatı bulamamıştı.

Fenerbahçe’nin, Nazım Sangare ile yollarını ayırma kararı almasıyla birlikte oyuncunun geleceği belirsizliğini koruyor. Sangare, kendisine başka bir kulüp bulma sürecine girecek ve bu süreçte Fenerbahçe yönetimi tarafından desteklenmesi bekleniyor.

Fenerbahçe’nin Nazım Sangare’yi serbest bırakma kararı, takımın gelecek sezon için kadro revizyonu yapma niyetinin bir parçası olarak değerlendirilebilir. Yönetimin, takımın ihtiyaçları doğrultusunda transfer hamleleri yapacağı ve yeni sezon için güçlü bir kadro oluşturma çabası içinde olduğu biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu