Diğer Haberler

Samsunspor’dan Georgios Masouras‘a Transfer Teklifi

Samsunspor, Yunan ekibi Olympiakos’un başarılı sol kanat oyuncusunu Georgios Masouras’ı transfer etmek için teklifte bulundu.

Fenerbahçe’de 6 futbolcu ile yollar ayrılacak!

Fenerbahçe yönetimi, 2022-2023 sezonunda beklenen performansın sağlanamaması nedeniyle birçok oyuncuyla yollarını ayırmayı planlıyor. Takımın yeni teknik direktörü İsmail Kartal’ın da bu konuda son söz sahibi olacak.

Fenerbahçe’de ayrılacak isimler belirlendi. Nazım Sangare, Burak Kapacak, Joshua King, Mbwana Samatta, Tiago Çukur ve bonservisi 1.4 milyon euro karşılığında alınan Gustavo Henrique bu isimler arasında yer alıyor.

Yönetim, ayrılacak oyuncuların yanı sıra İsmail Kartal’ın raporuna da önem verecek. Kartal’ın isteği doğrultusunda başka oyuncuların da listede yer alabileceği ifade ediliyor.

Fenerbahçe, yeni sezon öncesinde kadrosunda değişiklikler yaparak daha başarılı bir performans sergilemeyi hedefliyor. Yönetim, takıma uyum sağlamayan veya beklenen katkıyı sunamayan oyuncuları göndererek kadro yapısını yeniden şekillendirmeyi amaçlıyor.

Transfer çalışmalarının yanı sıra teknik direktör İsmail Kartal’ın da oyuncu tercihleri ve raporu doğrultusunda hareket edileceği belirtiliyor. Yeni sezon öncesi yapılacak transferlerin, takımın şampiyonluk hedefine ulaşmasına katkı sağlaması bekleniyor.

Fenerbahçe taraftarları da, yönetimin aldığı bu kararlar doğrultusunda yeni sezon için heyecanla bekleyişlerini sürdürüyor. Takımın nasıl bir kadro yapısı ve oyun anlayışıyla sahaya çıkacağı merakla beklenirken, taraftarlar da desteklerini esirgemeyeceklerini ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu