Süper Lig

Şenol Güneş Trabzonspor’u ziyaret etti

A MilliTakım Teknik Direktörü Şenol Güneş dün Trabzonspor’u ziyaret etti. Teknik direktör Ünal Karaman ile görüşen Güneş, “Takım iyi gidiyor, tebrik ediyorum. Doğru işler yapılıyor, sonuçlar da bu doğru işleri destekliyor. Hep deriz ya, ‘Bir takım yaptığınız zaman kadronu herkes sayabiliyorsa o iyi iş yaptığını gösterir’ diye. O yüzden Trabzonspor’da şimdi iyi işler yapılıyor. Diğer takımlardan iyi olduğuna göre bir moral ve güven olması gerekiyor. Saha içine baktığımızda takım oyunu ve uyumu, diğer ilişkiler dışarıya da iyi mesajlar veriyor. Sadece Trabzonspor için değil, kamuoyunda da örnek olarak algılanıyor” dedi.

Güneşküçülerek netice alınmaya başlandığını, bunların da doğru işler olduğunu belirterek şöyle devam etti: “Bunda Ünal Karaman’ın da yönetim kurulunun da çalışanların da şehrin de katkısı var. Bunu şehre iyi anlatmak lazım. Trabzonspor iyi işler yapıyor, iyi izlenim bırakıyor, bunlar güzel gelişmeler. Önemli olan şampiyon olsan da olmasan da aynı yolda gitmek. Eğer doğru bir yolsa ki bu doğru bir yol, bu yolda gitmelisin. Son iki dönemde bir temel atıldı, bu temel de oturdu ama bunun gelişimi bir yılda, iki yılda olmaz. Zor ama yapılabilir. Tekrar başarı diliyorum.”

DAHA İŞİN BAŞINDAYIZ
Teknikdirektör Ünal Karaman da şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl önemli bir eşiği aştık. Bu yıl sakatlıklar biraz bizi zorladı. İlk haftalara baktığımızda diğer takımlar bizi ilgilendirmiyor ama iki üç maçta, daha iyi sonuçlar alabilirdik. Gençlerbirliği ve Sivasspor karşılaşmaları Ekuban’ın, Abdülkadir Ömür’ün oynayacağı müsabakalardı. İyi mi oldu, kötü mü oldu, başka bir konu. Yerine gelen oyuncu daha çok çaba sarf etti, onları kazanma adına olumlu oldu. Daha çok yolumuz var. Şehrimizin, kulübümüzün daha çok yolu var. Geçen senenin başından beri çok özverili bir duruş var. İyi dilekleriniz ve güzel düşünceleriniz için teşekkür ediyorum.”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu