Süper Lig

Serdar Sarıdağ: “Yüz ifadesinden anladığım kadarıyla bu iş bitti, Galatasaray’da oynar”

Galatasaray’da Mauro Icardi’nin geleceği belirsizliğini koruyor. Arjantinli yıldız, Suudi Arabistan’dan çılgın teklifler almasına rağmen sarı kırmızılı yönetim, onu transfer etmek için tüm şartlarını zorluyor. Galatasaray yönetimi, sponsor destekleriyle Icardi’yi kadrolarına katmayı hedefliyor ve görüşmelerini sürdürüyor.

A Spor yorumcusu Serdar Sarıdağ, Mauro Icardi hakkında yorumlarda bulundu. Sarıdağ’ın açıklamaları şu şekilde:

“Dursun Özbek’in şampiyonluk kutlamalarının olduğu günlerdeki yüz ifadesinden anladığım kadarıyla bu işin olacağını düşünüyorum. İnşallah gerçekleşir. Ligde böyle oyuncuları izlemekten büyük keyif alıyoruz.”

“Birisi bana, ‘Sen nasıl Beşiktaşlısın? Icardi’nin Galatasaray’da oynamasını istiyorsun.’ dedi. Ben de ona şu cevabı verdim: Oynasın ki Beşiktaş’ın da çıtası yükselsin. Ligin marka değeri artar ve kaliteli bir lig izlemiş oluruz.”

Görünen o ki Galatasaray yönetimi, Mauro Icardi’yi takıma katma konusunda kararlı ve bu transferin gerçekleşmesi için ellerinden geleni yapıyor. Taraftarlar, bu heyecan verici transferin gerçekleşmesini ve takımlarının daha güçlü bir hale gelmesini umut ediyor. Ancak, futbol dünyasında transferler her zaman belirsizliklerle dolu olduğu için, Icardi’nin Galatasaray’da oynayıp oynamayacağı kesinlik kazanana kadar beklemek gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu