Diğer Haberler

Sergio Rico yoğun bakıma alındı

Fransa’da dün şampiyonluğunu ilan eden PSG’nin başarılı kalecisi Sergio Rico bindiği attan düştü. Tecrübeli file bekçisi hastaneye kaldırıldı.

Fenerbahçe’de 6 isim sezon sonu yolcu!

Fenerbahçe, gelecek sezon için kadro planlamalarına şimdiden başladı. Sarı-lacivertli takımda, teknik heyetin raporuna göre 6 futbolcunun sezon sonunda takımdan ayrılabileceği öğrenildi.

Fenerbahçe, önümüzdeki sezon kadrosunda önemli değişiklikler yapma planları yapıyor. Transferlerle birlikte bazı isimlerle yolların ayrılması da düşünülüyor.

Sarı-lacivertli ekipte istenilen performansı gösteremeyen Gustavo Henrique, Ezgjan Alioski, Nazım Sangare ve Serdar Dursun’un sezon sonunda takımdan gönderilmesi gündeme geldi.

Ayrıca, Joao Pedro ve Diego Rossi gibi futbolculara da teklif gelmesi durumunda veda edilebileceği belirtildi.

Fenerbahçe’de hâlâ Jorge Jesus’un geleceği belirsizliğini korurken, yönetimin teknik heyetin raporuna göre hareket edeceği ifade ediliyor.

Sarı-lacivertli takım, takviyelerle birlikte kadrosunu güçlendirmeyi hedeflerken, aynı zamanda mevcut kadrodan ayrılacak oyuncularla da yollarını ayırmayı planlıyor. Gelecek sezon için yapılan bu hamleler, Fenerbahçe’nin daha rekabetçi bir kadroya sahip olma amacını yansıtıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu