Süper Lig

Servet Çetin teknik direktör oluyor

Türk futbolunun önde gelen isimlerinden Servet Çetin, Rıza Çalımbay’ın yardımcılığını dört yıldır yürüttüğü takımından ayrıldığını duyurarak teknik direktörlük kariyerine adım atacağını açıkladı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak konuyla ilgili duyurusunu yapan Servet Çetin, “Uzun yıllardır Rıza Çalımbay Hocamın yanında yardımcı antrenörlük görevini sürdürdüm, ancak kendi isteğimle teknik direktör olarak yolculuğuma devam etme kararı aldım” ifadelerini kullandı.

Servet Çetin, açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi:

“Bu süreç boyunca birçok şey öğrendim. Sahada sınırsız özgürlük tanıyan, bana büyük tecrübeler yaşama fırsatı sunan ve teknik direktörlük yolunda bana ışık tutan Rıza Çalımbay Hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Aynı zamanda birlikte çalıştığımız tüm teknik ekip arkadaşlarıma da teşekkür etmek istiyorum.

Futbolculuk kariyerimden bilinen mücadeleci ruhumla birlikte teknik direktörlük için istekli ve hazırım. UEFA Pro Lisans eğitimimi tamamladığım geçen yıl, mücadele ve rekabetin yanı sıra modern ve total futbolun gereklilikleriyle birlikte üretken bir kimlikle sahaya tüm enerjimi yansıtmaya hazır hissediyorum.”

Servet Çetin’in ayrılığı ve teknik direktörlük yolundaki adımı Türk futbol camiasında merakla takip edilecek. Yeni görevinde başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu