Avrupa'dan Haberler

Skandal görüntüler! Fenerbahçe formasını yaktılar!

Türk Ordusu’nun Barış Pınarı Harekatı’na 80 milyon topyekün destek verirken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, “Operasyonun önemini hepimiz biliyoruz. Allah devletimize ve askerimize güç kuvvet versin” açıklaması, terör destekçilerini rahatsız etti. Provokatörler Fenerbahçe formasını yaktı!

Son dakika haberi: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Barış Pınarı Harekatı ile ilgili sözleri teröristleri rahatsız etti. 80 milyonun tek yürek olup, destek verdiği operasyon başarıyla sürerken, sınırlarımız ötesindeki terör destekçileri de her türlü provokatif eylem için düğmeye bastı. AK Parti eski milletvekillerinden Metin Külünk de twitter’dan yaptığı paylaşımda yapılan provokasyonlara destek çekti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde, “Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah en kısa zamanda hedeflerimize ulaşarak, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda bu operasyon sonuçlanır. Operasyonun önemini hepimiz biliyoruz. Allah devletimize ve askerimize güç kuvvet versin” açıklaması yapmıştı.

Bilindiği üzere diğer kulüp ilgilileri ve Türk spor ailesinin tüm fertleri de operasyonu destekleyen açıklamalar yapmış ve ordumuza destek için asker selamı vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu