Diğer Haberler

Spor Toto Süper Lig revire döndü

Süper Lig’de Dünya Kupası arası birçok takıma yaramadı. En son Galatasaray’dan Mauro Icardi ve Fenerbahçe’den ise Joao Pedro sakatlıklar kervanına katıldı.

Fenerbhaçe’de sakat oyuncuların listesi şöyle: Arda Güler, Joao Pedro, Luan Peres, Nazim Sangare

Fenerbahçe’de 2 isim geri döndü

Fenerbahçe’de Dünya Kupası nedeniyle lige verilen arada hazırlıklarını sürdürüyor. Fenerbahçe’de Attila Szalai ve Altay Bayındır 2 günlük iznini tamamlayıp takıma katıldı.

Sezonu erken açan Fenerbahçe için, Dünya Kupası arası ilaç gibi geldi. Takımda birçok sakat oyuncu bu 40 günlük arada toparlayacak. Emre Mor ve Joshua King bu isimlerden ikisi. Dönüşleriyle birlikte teknik direktör Jorge Jesus’un eli de güçlenecek.

Sezonu erken açan Fenerbahçe için, Dünya Kupası arası ilaç gibi geldi. Takımda birçok sakat oyuncu bu 40 günlük arada toparlayacak. Emre Mor ve Joshua King bu isimlerden ikisi.

DURMAK BİLMİYOR

Mert Hakan Yandaş, Dünya Kupası’na kadar olan bölümde sadece 5 maç oynayabildi. Toplam 103 dakika sahada kalan 28 yaşındaki futbolcu, kupa sonrası için çalışmalarını sürdürüyor. Dünya Kupası nedeniyle tüm takımın izinli olduğu günlerde tecrübeli futbolcu her gün tesislere gelerek idman yapıyor. Mert Hakan Yandaş’ın bu tavrı camianın da takdirini kazanmış durumda. Sezonun kalan bölümünde ondan önemli katkı bekliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu