Diğer Haberler

Süper Lig’de Vitor Pereira Sürprizi!

Brezilya 1. Futbol Ligi ekiplerinden Flamengo’da sadece 4 ay önce görevine başlayan teknik direktör Vitor Pereira’nın kulüple yolları ayrıldı. Flamengo’dan yapılan resmi açıklamada, Pereira ve ekibinin sözleşmesinin feshedildiği belirtildi. Pereira’nın bir başka Süper Lig ekibi Alanyaspor ile adı anılmaya başladı.

Alanyaspor, teknik direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırdıktan sonra yeni bir hoca arayışına girdi. Yönetim, daha önce Fenerbahçe’de iki dönem çalışmış ve son olarak Flamengo’da görev yapmış Vitor Pereira ile temasa geçti. Pereira’nın, Alanya’yı sevdiği ve rahat bir çalışma ortamının sağlanması halinde teklife olumlu bakabileceği söyleniyor.

Portekizli teknik adamın daha önce de Fenerbahçe’de çalıştığı hatırlatıldı. Alanyaspor yönetimi, tecrübeli hoca ile anlaşmak için pazarlıklarını sürdürüyor. Kulüpten Pereira’nın transferi konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Vitor Pereira, Alanyaspor’da göreve gelmesi halinde Türkiye’deki üçüncü teknik direktörlük deneyimini yaşayacak. Tecrübeli çalıştırıcının Alanyaspor’un başına geçmesi halinde takımın performansında artış olması bekleniyor. Ancak Pereira’nın transferi konusunda henüz net bir bilgi yok ve görüşmelerin sürdüğü belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu