Diğer Haberler

Tottenham’ın tarihine geçen İngiliz efsane Harry Kane rekora doymuyor

İngiliz golcü, attığı gollerle takımını sırtlamaya devam ederken adını tarihe yazdırdı.

FENERBAHÇE TRANSFERDE HAREKETE GEÇTİ!

Öncelikli transfer hedefini sol bek olarak belirleyen Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Uzun süredir İtalya’dan genç bir sol beki takip eden Sarı Lavicertliler, nihayet mutlu sona ulaştı ve anlaşmanın detayları ortaya çıktı. İşte Fenerbahçe’nin yeni sol beki!

Uzun zamandır sol bek arayan ve İtalya’daki genç yetenek Jayden Oosterwolde için transfer pazarlıkları yapan Fenerbahçe nihayet mutlu sona ulaştı. Hollandalı oyuncu ile 4.5 yıllık anlaşma sağlayan Fenerbahçe, kulübü Parma ile de bonservis konusunda uzlaştı.

GENÇ YETENEĞE 6.5 MİLYON EURO

İtalyan basınında çıkan iddialara göre yetenekli sol bek ile 4.5 yıllık anlaşma sağlanırken, 2027’ye kadar da sözleşme imzalanacak. Ayrıca kulübü Parma’ya da son olarak bonuslar ile birlikte 6.5 milyon euro teklif edildiği ve İtalyan ekibinin bu teklifi kabul ettiği bildirildi.

TRANSFERİN DETAYI

Esasen ise asıl sıkıntı, kapıyı 10 milyon eurodan açan Parma ile orta yolu bulmaktı. Kıran kırana geçen pazarlıklarda nihayet taraflar anlaşmaya yakın! İtalyan ekibinin son olarak 6.5 milyon euro bonservis ve 1.5 milyon euro bonus olmak üzere totalde 8 milyon euroya kadar indiği kaydedildi. Ancak Fenerbahçe’nin en çok bonuslarla birlikte 6.5 milyon euroya çıktığı ve artık Parma’nın bu teklife ‘evet’ demeye hazır olduğu belirtildi. Son olarak ise İtalyan medyasına göre bu transfer yakın zamanda açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu