Süper Lig

Uğur Karakullukçu: “Galatasaray’a gelmek için kapıda yattı, kavga çıkardı”

Geçtiğimiz sezon yaşanan bir transfer hayal kırıklığı Galatasaray’ı derinden üzmüştü. Benfica’dan transfer edilmek üzere olan Gedson Fernandes, son anda yönetimin karar değiştirmesiyle Galatasaray’a transfer edilemedi. Bu durumun ardından Portekizli futbolcu, Beşiktaş tarafından transfer edilmiş ve Çaykur Rizespor’a da yarım sezonluğuna kiralanmıştı.

Bu gelişme, Galatasaray taraftarlarını hayal kırıklığına uğratırken, Gedson Fernandes’in Beşiktaş’ta sergilediği performans ise dikkatleri üzerine çekti. Özellikle Galatasaray ile oynanan maçta gösterdiği performans ve bazı hareketleri tepki çekmişti.

“GALATASARAY’A GELMEK İÇİN KAPIDA YATTI”

Vole yorumcusu Uğur Karakullukçu, Gedson Fernandes hakkında açıklamalarda bulundu. Karakullukçu’nun yorumları şu şekildeydi: “Galatasaray adamı hem almadı hem de adam suçlu olsun. Adam, Galatasaray’a gelmek için kapıda, havalimanında yattı, Benfica ile kavga çıkardı, 6 ay top oynamadı. Florya’nın havasında suyunda garip bir şey var. Gelen bağımlı oluyor.”

Galatasaray, Gedson Fernandes transferinde yaşanan bu olay nedeniyle büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Oyuncunun Beşiktaş’ta gösterdiği performans ise tartışmalara neden olmuştu. Bu durum, Galatasaray taraftarlarının zihninde hala taze bir üzüntü olarak duruyor. Ancak, her transferde olduğu gibi bazen beklenen sonuçlar elde edilemeyebiliyor ve bu da futbolun doğasında yer alıyor. Galatasaray, gelecek transfer dönemlerinde daha isabetli kararlar alarak kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu