Süper Lig

Umut Bozok: “Bu sezona Galatasaray’da damga vurdu, çok iyi oyuncu”

Trabzonspor’un golcüsü Umut Bozok, Galatasaray’ın önemli ismi Mauro Icardi hakkında övgü dolu sözler sarf etti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bozok, bu sezonun en iyi santrforları konusunda görüşlerini paylaştı.

“ICARDI, SEZONA DAMGASINI VURDU”

Umut Bozok’un yaptığı açıklamalara göre, Icardi ve Aboubakar herkes tarafından tanınan başarılı forvetler. Bozok, ayrıca bu sezon daha az şans bulan ancak beğendiği bir forvet oyuncusuna da değindi, Muhammet Demir. Bozok, Demir’in oyun stilini ve etkili son vuruşlarını çok beğendiğini belirtti. Ayrıca Sowe ve Valencia gibi oyuncuların da yetenekli olduğunu ifade etti ve bu yılın forvetlerinin geçmiş yıla göre daha yetenekli olduğunu düşündüğünü söyledi. Ancak Bozok’a göre, Icardi bu sezonun daha çok iz bırakan isimlerinden biri oldu.

Özetle, Umut Bozok’un değerlendirmelerine göre Mauro Icardi ve Aboubakar gibi deneyimli forvetlerin yanı sıra Muhammet Demir’in beğenildiği bir oyun stili olduğunu ve Icardi’nin ise bu sezon daha dikkat çekici performans sergilediğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu