Süper Lig

Vedat Muriqi: Fenerbahçe’de şampiyonluklar yaşayıp adımı tarihe yazdırmak istiyorum!!

Fenerbahçe’nin golcü oyuncusu Vedat Muriqi, Galatasaray maçının ardından konuştu. İyi mücadele ettiğimizi belirten Kosovalı golcü, Fenerbahçe’de şampiyonluklar yaşayıp adını tarihe yazdırmak istediğini belirtti.

İlk olarak maçı ve kişisel performansını değerlendiren Vedat, “Son senelerde atan kazanır gibi derbiler vardı. Hatta bu, yanılmıyorsam iki takım arasında berabere biten beşinci maç. Buraya 3 puan için geldik. İyi mücadele ettik, iyi pozisyonlar yakaladık. Bunlardan birini ilk yarıda değerlendirseydik belki oyun bizim adımıza farklı bir şekil alabilirdi. Kendi açımdan da ilk derbim. Sadece sahada iyi olmak için çabalıyorum, takıma elimden gelenin fazlasını vermeye çalışıyorum. O yüzden maç ayırmaksızın elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum.” dedi.

Kendisiyle ilgili çıkan haberlerle ilgili de konuşan Vedat Muriqi, “Büyük kulüplerin ilgilenmesi moral motivasyonumu bir üst seviyeye taşımama yardımcı oluyor. Hoş bir şey ama şu da gerçek ki dünya üzerinde tüm kulüp scoutları her futbolcuyu izliyor. Bu doğal bir şey. Bu benim moralimi daha yükseğe taşımama yardımcı oluyor. Her zaman hedefim Fenerbahçe.  Efsane olmak için buradayım. İnşallah burada uzun yıllar kalıp, şampiyonluklar yaşayıp adımı tarihe yazdırmak istiyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu