Diğer Haberler

Vincenzo Montella ilk transferini yapıyor!

Fenerbahçe’nin boşalan teknik direktörlük koltuğuna gelmesi beklenen Vincenzo Montella, transfer çalışmalarına şimdiden başladığı iddia ediliyor. İtalyan teknik adamın ilk hedefinin Beşiktaş’ı şaşırtacak bir transfer olduğu belirtiliyor.

Fenerbahçe’nin başına geçme ihtimali bulunan Vincenzo Montella’nın transfer çalışmalarına şimdiden hız verdiği haberleri geliyor. İtalyan basınından Corriere dello Sport’un iddiasına göre, Montella Roma ile sözleşmesi sona eren Stephan El Shaarawy ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Montella’nın El Shaarawy ile yaptığı görüşmede, kendisinin Fenerbahçe’ye gitmesi durumunda İtalyan yıldızı da yanına getirmek istediği ifade edildi. Stephan El Shaarawy, geçtiğimiz sezon Roma formasıyla çıktığı 42 resmi maçta 9 gol atıp 4 asist yapmıştı.

Bu transfer hamlesi, özellikle Beşiktaş camiasını şaşırtacak nitelikte olacağı belirtiliyor. Montella’nın, Fenerbahçe’nin başına geçmesi durumunda El Shaarawy’yi kadroya katmak istemesi, futbolseverler arasında da heyecan yaratmış durumda.

Vincenzo Montella, kariyerinde Fiorentina, Milan ve Sevilla gibi önemli kulüplerde teknik direktörlük yapmış deneyimli bir isim olarak biliniyor. Fenerbahçe’nin teknik direktörlük koltuğu için en büyük adaylardan biri olarak görülen Montella’nın transfer çalışmalarına bu erken aşamada başlaması, Fenerbahçe taraftarının heyecanını artırmış durumda.

Ancak transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ve Montella’nın Fenerbahçe’nin başına geçip geçmeyeceği, kulüp yönetiminin alacağı kararlara bağlı olarak netlik kazanacak. Futbolseverler, gelişmeleri yakından takip ederek, Montella’nın Fenerbahçe ile ilgili geleceğine dair meraklarını koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu