Diğer Haberler

Volkan Demirel’den Vitor Pereira Eleştirisi

Fenerbahçe’nin efsane kalecilerinden biri olan Volkan Demirel, Başakşehir Fenerbahçe maçından sonra Vitor Pereira’ya eleştirilerde bulundu.

Mücadeleyi değerlendiren Volkan Demirel, teknik direktör Vitor Pereira’ya eleştiride bulundu. İşte Volkan Demirel’in yorumları…

“FENERBAHÇE ÖNDE BASKIYI YANLIŞ YAPTI”

Fenerbahçe’nin Frankfurt maçı çok tempolu geçti. Almanya’ya gittiler, geldiler, birçok sebep sayabiliriz. Oyuncu değişiklikleri tartışılabilir. Ancak Başakşehir’in nasıl oynayacağı biliniyordu. Oyunu kaleden başlatarak rakibin yarı alanına oyunu yığmaya çalışan bir sistem.

Fenerbahçe baskı ile Başakşehir’e cevap vermeye çalıştı. Fenerbahçe önde baskıyı yanlış yaptı. Tolga Ciğerci rahat pas yaptı ve sağdan gelen ikinci atakta gol geldi.

“FENERBAHÇE’NİN PLANI TUTMADI”

Aykut Hoca golden sonra ‘Ben bekleyeyim, Fenerbahçe nasılsa gelecek. Ben pozisyon bulurum’ diye düşündü. Aykut Hoca’nın planı tuttu, Fenerbahçe’nin planı tutmadı.

“FENERBAHÇE’DE DEĞİŞİKLİKLER DOĞRU DEĞİLDİ”

Fenerbahçe’de teknik direktör Vitor Pereira’nın değişikliklerini eleştiren Volkan Demirel, “Fenerbahçe’nin yapacağı tek şey kanatlardan mı oynamaktı? Başka şeyler üretebilirdi. Hep söylüyorum; futbolu ayağı bilen oyuncularla oynamak lazım. İkinci yarı yapılan değişiklikler doğru değildi.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu