Diğer Haberler

Yıldız oyuncu imzayı attı!

Fenerbahçe, transfer arayışlarını sürdürürken, sarı lacivertli takımda yer alan yıldız oyuncu Enner Valencia ile ilgili flaş bir haber ortaya çıktı. Haberlere göre, Brezilya Ligi takımlarından biri olan Internacional, tecrübeli golcüyle 2025 yılına kadar sözleşme imzaladı.

Sezon başında önemli isimleri kadrosuna katan Fenerbahçe, sezon sonunda birçok futbolcuyla yollarını ayırmayı planlıyor. Valencia da bu futbolculardan biri olarak gösteriliyor ve ayrılık süreciyle ilgili söylentiler sık sık gündeme geliyordu. Brezilya basını ise, Ekvadorlu golcünün yeni takımının Internacional olduğunu duyurdu.

Valencia, gelecek sezondan itibaren Internacional forması giyecek ve 2025 yılına kadar bu takımla anlaşma sağladı. Yıldız futbolcu daha önce Güney Amerika’nın önemli takımlarından biri olan Tigres formasını uzun süre terletmişti.

Fenerbahçe’nin sezon sonunda birçok oyuncuyla yollarını ayırması beklenirken, Valencia da bu futbolculardan biri olarak gösteriliyordu. Brezilya takımı Internacional’ın golcü oyuncuyu kadrosuna katmasıyla birlikte, Valencia’nın Fenerbahçe’den ayrılması kesinleşti ve oyuncunun yeni takımı belli oldu.

Taraftarlar ise, Valencia’nın ayrılığına üzüntüyle karşılık verirken, Internacional taraftarları yeni golcülerini sevinçle karşıladı. Valencia’nın performansının yeni takımında nasıl olacağı ise merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu