Diğer Haberler

Yıldız oyuncu yazın gönderiliyor!

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Jose Sosa, geçtiğimiz yaz Arjantin ekibi Estudiantes’e transfer olmuştu. Ancak, Fenerbahçe’deki gibi yetersiz performans sergileyen oyuncu, Arjantin’de de hayal kırıklığı yarattı. Bu sezon kötü bir performans gösteren Sosa, tekrar gözden çıkarıldı ve sözleşmesinin yazın sonlandırılması planlanıyor.

Fenerbahçe’ye büyük umutlarla transfer edilen Sosa, sahadaki kırılgan yapısı sebebiyle her zaman eleştirilmişti. Artık yaşının da getirdiği ağırlıkla birlikte oyun içinde hiçbir fark yaratamayan Arjantinli orta saha, eskisi gibi oyunu yönlendiremiyor ve disiplin sorunları yaşıyor.

Estudiantes, Sosa’yı Fenerbahçe’den bedelsiz olarak transfer ederek iyi bir yatırım yaptığını düşünmüştü. Ancak, oyuncunun performansı ve disiplinsiz davranışları sebebiyle takımda tutulmasının uygun olmadığına karar verildi. Sosa’nın sözleşmesi yazın sonunda sonlandırılacak ve takımdan ayrılacak.

Jose Sosa, Fenerbahçe’de forma giydiği dönemde taraftarların büyük umutlarına karşılık verememiş ve eleştirilmişti. Şimdilerde ise Arjantin’de benzer bir durumla karşı karşıya kalan oyuncunun kariyeri için ne gibi adımlar atılacağı merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu