Süper Lig

Younes Belhanda: “Şu anda Türkiye’nin en iyisi Galatasaray’da, çok beğeniyorum”

Galatasaray’la sancılı bir ayrılık süreci geçiren Adana Demirsporlu futbolcu Younes Belhanda, dönemin teknik direktörü Fatih Terim hakkında SABAH Spor’a çarpıcı itiraflarda bulundu.

Younes Belhanda, Galatasaray dönemine dair de açıklamalarda bulunurken Sergio Oliveira ile ilgili övgü dolu sözler söyledi.

“TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ OLİVEİRA”

Süper Lig’de hangi futbolcuyu izlerken daha çok keyif alıyorsun?

Mevki olarak benim arkamda oynayan oyuncuları görme fırsatım olduğu için o tarz oyuncuları daha çok seviyorum ve daha iyi anlayabiliyorum. Galatasaray’dan Sergio Oliveira’yı çok beğeniyorum. Takımını rahatlatan ve pas organizasyonlarını yönlendiren bir tarzı var. Takım arkadaşım Badou Ndiaye’yi söyleyebilirim. İkisinin de oyunundan keyif alıyorum.

FATİH TERİM İTİRAFI

Galatasaray sevgini iyi biliyoruz. Yıprandığın dönem bile Fatih Terim sana hep sahip çıktı. Terim ile yaşadığın ilginç ve çılgın bir olay var mı?

Kendisine kızma veya soru sorma gibi bir durumumuz olmuyordu. Zaten sizi yedeğe aldığında gidip de kendisine bir şey soramazsınız. Ben bir defa as kadroda olmadığımı görünce gidip kendisine beni niye yedeğe aldığını sordum. O da bana, “Çünkü hoca benim” diyerek konuyu bu şekilde hemen kapattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu