Süper Lig

Zeki Uzundurukan: “Erden Timur iki günde toplam 5,5 saatlik bir görüşme yaptı, teklifini iletti”

Galatasaray, Arjantinli golcü oyuncu Mauro Icardi’nin transferi için PSG ile görüşmelerin devam ettiği belirtiliyor. Sarı-kırmızılı kulüp, Icardi’nin bonservisini elde etmeyi hedefliyor ve taraftarlar bu transferin sonucunu heyecanla bekliyor.

Transfer Plus YouTube kanalında yer alan bilgilere göre, Galatasaray İkinci Başkanı Erden Timur, Mauro Icardi’nin transferi için PSG’de görevli Luis Campos ve PSG Başkan Danışmanı ile bir araya geldi. Bu görüşmelerin toplamda 5,5 saat sürdüğü ve 2 gün boyunca devam ettiği aktarıldı.

Galatasaray’ın, Icardi için öncelikli olarak 5 milyon Euro bonservis bedeli teklif ettiği belirtiliyor. Bunun yanı sıra, ekstra olarak garanti olan bonuslar da sunuldu. Örneğin, Icardi’nin her 20 maçta 11 başlaması durumunda 1,5 milyon Euro ödeneceği ve diğer kolay bonuslarla birlikte toplamda 8 milyon Euro’ya ulaşacağı ifade edildi. Ayrıca, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi gruplarında başarılı olması halinde 1 milyon Euro daha ödeme yapacağı belirtildi.

Galatasaray’ın Icardi’ye, bonuslar hariç 4 milyon Euro’luk bir teklif sunduğu ve oyuncunun bunu kabul ettiği bildirildi. Bonuslarla birlikte bu rakamın daha da artacağı ve sözleşmenin 3 yıllık olacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu